Oferujemy trzy pakiety projektowe, dostosowane do potrzeb każdego Inwestora oraz wizualizacje Top Premium dla najbardziej wymagających klientów

Indywidualne projekty aranżacji kostki brukowej

E-projekt to usługa realizowana bez wizyty projektanta na terenie inwestycji. Wykonanie koncepcji aranżacji terenu odbywa się zdalnie i jest możliwe po dostarczeniu przez Inwestora kompletu materiałów, tj. : aktualnych i zwymiarowanych planów zagospodarowania terenu (w skali 1:200, 1:250 lub 1:500), aktualnych rzutów parteru budynku (w skali 1:100 lub 1:50), dodatkowych szkiców poglądowych oraz zdjęć z terenu inwestycji. Materiały powinny być dostarczone drogą elektroniczną lub za pośrednictwem Punktu Sprzedaży, w którym dokonano zamówienia projektu.

Konsultacje z Projektantem odbywają się drogą telefoniczną i elektroniczną. Koncepcja układu nawierzchni przekazana Inwestorowi zawiera: rzuty 2D inwestycji wykonane grafiką w kolorze, zdjęcia inspiracji oraz zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy.

Projekt Comfort to usługa obejmująca wizytę projektanta na terenie inwestycji. Podczas wizyty Projektant dokonuje pomiaru, a także ustaleń z Inwestorem. Termin wizyty jest ustalany wspólnie z Inwestorem, po otrzymaniu zlecenia projektowego. Projektant pracuje również z wykorzystaniem takich dokumentów, jak: plan zagospodarowania terenu, rzut budowlany obiektu oraz projekt kolorystyki elewacji lub zdjęcie jej wzoru, dlatego warto zgromadzić je w jednym miejscu przed spotkaniem.

Kolejne konsultacje z Projektantem odbywają się drogą telefoniczną i elektroniczną. Koncepcja układu nawierzchni przekazana Inwestorowi zawiera: rzuty 2D inwestycji wykonane grafiką w kolorze, zdjęcia inspiracji oraz zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy.

Projekt Premium to usługa obejmująca wizytę projektanta na terenie inwestycji. Podczas wizyty Projektant dokonuje pomiaru, a także ustaleń z Inwestorem. Termin wizyty jest ustalany wspólnie z Inwestorem, po otrzymaniu zlecenia projektowego. Projektant pracuje również z wykorzystaniem takich dokumentów, jak: plan zagospodarowania terenu, rzut budowlany obiektu oraz projekt kolorystyki elewacji lub zdjęcie jej wzoru, dlatego warto zgromadzić je w jednym miejscu przed spotkaniem.

Kolejne konsultacje z Projektantem odbywają się drogą telefoniczną elektroniczną. Koncepcja układu nawierzchni przekazana Inwestorowi zawiera rzuty 2D inwestycji wykonane grafiką w kolorze, zwymiarowany rzut/detale dla wykonawcy oraz wizualizację 3D tarasu lub innego wybranego elementu architektury ogrodowej znajdującego się na posesji.

Wizualizacje Top Premium to produkt dla najbardziej wymagających klientów, który przygotowywany jest wyłącznie na podstawie projektu 2D w dokładnej skali i z dokładnymi wymiarami. Wizualizacje Top Premium to przede wszystkim naniesiona z dokładną starannością i precyzją struktura oraz kolor wybranych materiałów, jak również różne scenerie, które dosłownie pozwalają nam poczuć się "jak u siebie". Dzięki tym wizualizacją jesteśmy w stanie uzyskać np.efekt po zmroku, jaki daje nam zaprojektowane oświetlenie. Do każdego takiego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a wycena zależy od zakresu prac i metrażu projektowanej przestrzeni.