Bryły ogrodowe
Ekstra płyty i głazy
Płyty kamienne

Kamień ozdobny – Hurtownia – Poznań

Szukając ciekawego materiału, którym można ozdobić swój ogród, warto zdecydować się na kamień naturalny. Doskonale upiększa on zarówno alejki, jak i rabaty kwiatowe. Ciekawie prezentuje się również wysypany wokół tarasu. Nasza hurtownia zlokalizowana w okolicach Poznania oferuje ozdobne naturalne kamienie ogrodowe w wielu wariantach. Oferujemy bogatą gamę tych materiałów, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Te niewielkiej wielkości można wykorzystać podczas budowy samej nawierzchni lub obłożyć nimi oczko wodne. Są też świetnym tłem dla kwiatów. Ciekawie prezentują się także usypane na osi widokowej obok domu. Z kolei większe kamienie nadają się do wzniesienia skalniaków. Oczywiście poza samą estetyką warto docenić pozytywny wpływ na rośliny, gdyż np. marmur podnosi pH gleby. Jednocześnie otoczaki chronią system korzeniowy przed przegrzaniem. Kamień ogrodowy występuje w wielu rodzajach, a także kolorach. Dzięki temu nadaje się do różnych aranżacji. Sprawdzi się zarówno do ogrodu w stylu greckim, japońskim, jak i nowoczesnym. Wystarczy tylko dać ponieść się fantazji. W naszej hurtowni znajdą Państwo szeroki wybór kamieni naturalnych, które powstają w wyniku obróbki żwirów, granitów, gnejsów. Można także zdecydować się na warianty łamane. Ich faktura i wielkość związana jest z procesem rozdrabniania skał. Zapraszamy do siedziby naszej hurtowni, która znajduje się w Janikowie obok Poznania.

Naturalne kamienie ogrodowe

Wśród kamieni naturalnych wyróżniamy wiele rodzajów. Różnią się one zarówno kształtem, jak i strukturą. Otoczaki i żwir mają bardzo obły kształt, bez ostrych krawędzi. W tym przypadku doskonałym wyborem może być np. otoczak grecki. Zachwyca on swoim pięknem, a jednocześnie idealnie białym kolorem, dzięki temu nadaje się zarówno do aranżacji ogrodów w stylu glamour, jak i klasycznym. Z kolei bazalt jest grafitowy. Na uwagę zasługuje jego twardość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Szukając kamieni ozdobnych wyróżniających się ciekawym kolorem, można zdecydować się na otoczak czerwony. Jest on wykonany z marmuru. Dobrym wyborem jest też grys. Może stanowić on także bazę pod meble ogrodowe. Jednocześnie jego cena jest niższa niż w przypadku otoczaków. Ten kamień ozdobny dostępny jest także w wielu wariantach, począwszy od jasnych odcieni, przez szare, aż po grys bazaltowy, który jest niemal czarny. Kolejnym rodzajem produktów dekoracyjnych są łupki ogrodowe, które wyróżnia niespotykany kształt. Jednocześnie świetnie nadają się do budowy ścieżek, kaskad i oczek wodnych. Ozdobny kamień naturalny to rozwiązanie ponadczasowe, na które warto postawić zarówno ze względu na walory wizualne, jak i ogromną trwałość. W naszej hurtowni realizującej usługi m.in. na terenie Poznania czekają na Państwa starannie wyselekcjonowane produkty idealnie wpisujące się w najnowsze trendy w aranżacjach ogrodowych.

Dlaczego warto wybrać naszą hurtownię kamienia?

Jesteśmy hurtownią kamienia z Poznania, która ma duże doświadczenie. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co gwarantuje zadowolenie z naszych usług. Chętnie pomożemy także w wyborze kamienia ogrodowego lub ozdobnego, jak i doradzimy oraz odpowiemy na każde pytanie. Oferujemy tylko najlepszej jakości kamienie dekoracyjne, które pochodzą ze sprawdzonego źródła. Pragniemy też podkreślić, że nigdy nie windujemy cen. Choć nasza hurtownia znajduje się w Janikowie koło Kobylnicy, to usługi oferujemy na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego. Zaufało nam już wielu klientów. Ty także możesz do nich dołączyć. Zapraszamy do kontaktu.